Angelo Verploegen & Jeroen van Vliet: Little Dancer
Zondag 1 juni 2025 15uur, Buitenplaats Doornburgh, Maarssen
‘Little Dancer - songs of love, hope and comfort’
Angelo Verploegen & Jeroen van Vliet
Little Dancer is mijn ‘opa-plaat’ geworden. De geboorte van mijn kleinkind, eerder dit jaar, heeft me diep geraakt. Een intens geluksgevoel om dit nieuwe leven te mogen omarmen. Om die onbevangenheid, nieuwsgierigheid en tomeloze energie weer van dichtbij te mogen meemaken. Een gelukzaligheid die echter ook gepaard gaat met de nodige zorgen over hem en zijn generatie. Welke uitdagingen staan hen wel niet te wachten?
De liedjes die ik voor Little Dancer bij elkaar heb gezocht gaan dan ook over liefde, het leven, over hoop en troost en over kind zijn: van Charlie Chaplin’s Smile tot Eden Ahbez’ Nature Boy, van Wayne Shorter’s Infant Eyes tot Irving Berlin’s Always, van Artie Butler’s Here’s to Life tot Tom Harrell’s Little Dancer.
Gelukkig vond ik de sublieme pianist Jeroen van Vliet bereid om in uiterst intieme en kwetsbare duo-bezetting dit avontuur met mij aan te gaan.
Selecteer tickettypes en hoeveelheden via de dropdown-menu's
1. Selecteer hier uw tickets
Het ticket is inclusief een consumptie (koffie, thee of limonade).
-
Selecteer je tickets
Prijs
Aantal
Subtotaal
-
Zo 1 juni, 15:00
: Little Dancer: Angelo Verploegen & Jeroen van Vliet
Volwassene
€ 20,00
€ 20,00
-
Zo 1 juni, 15:00
: Little Dancer: Angelo Verploegen & Jeroen van Vliet
Jeugd (tot 16 jaar)
€ 10,00
€ 10,00
-
Totaalprijs